Send

E-Posta Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14.9 MB
  • Version 1.2.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Microsoft Corporation
Send; iOS kullanıcılarına hızlı mesajlaşma deneyimi sunan kullanışlı bir e-posta uygulamasıdır.

Send; iOS kullanıcılarına hızlı mesajlaşma deneyimi sunan kullanışlı bir e-posta uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama, tüm kişilerinizi ve iletişiminizi tekrar kontrol etmek için Outlook içinde tutma izni veriyor. Office 365 ile derin bağı bulunan Send uygulamasından sadece Office 365 iş ve okul hesapları bulunan kişiler kolayca faydalanabilmektedir.

Bu da demek oluyor ki, Outlook.com veya Hotmail e-posta hesabına sahip olanlar şu an için Send'i verimli bir şekilde kullanamıyor. Ayrıca Gmail ve benzeri Microsoft dışı e-posta servislerini kullanan kullanıcılar da Send'i kullanamıyor.

Uygulama Office 365 bağlantısını kullanarak sıklıkla e-posta alıp gönderdiğiniz kişileri tespit ediyor. Uygulama içerisinde sadece başlattığınız e-posta görüşmelerini görebiliyorsunuz. Bu sayede devam eden görüşmelerinizi kolayca takip edebiliyorsunuz. Ayrıca daha uzun e-posta iletileri için Outlook?a veya tercih ettiğiniz mobil e-posta uygulamasına geçiş yapmanız gerekiyor.

Kullanıcılar için iletişimi daha hızlı ve akıcı hale getiren Send önemli olan kişilerinizi merkezde tutuyor. Anında mesajlaşma uygulamalarında gördüğümüz bir özellik olan, konuşma başlattığınız kişinin cevap yazdığını görebiliyor olmanız Send de yer alan en önemli özelliktir.

Send indir
DİĞER SÜRÜMLER